Počuli ste už pojem krtkovanie, no nevedeli ste, o čom je reč? Krtkovanie je forma čistenia kanalizácií a potrubí. Potrubie je pravidelne znečisťované kuchynským odpadom, splaškami z WC a podobnými nečistotami, ktoré nepriaznivo ovplyvňujú prietok potrubím. Ten môžete zaregistrovať v podobe pomalšieho odtoku vody z umývadla, či kuchynského drezu. Takýto problém treba riešiť ihneď, inak môže dôjsť k veľmi nepríjemnej komplikácii, a to k úplnému upchatiu potrubia. Okrem samotnej nefunkčnosti sa môže k problému pridružiť aj veľmi nepríjemný zápach.

drez

Aby sme predišli takýmto komplikáciám v našej domácnosti, je vhodné, aby sme sa o potrubie starali v pravidelných intervaloch. Spoločnosť AB-krtkovanie sa postará o pravidelnú údržbu, čistenie mierne zaneseného potrubia alebo o regeneráciu úplne upchatého potrubia. AB-krtkovanie Vám svoje služby poskytuje nonstop, takže nezáleží na tom, či je pracovný deň, alebo sviatok, môžete sa na nich spoľahnúť. Personál sa skladá zo skúsených pracovníkov, ktorí stopercentne rozumejú svojmu povolaniu a dokážu Vám pomôcť takmer v akejkoľvek situácii. Nielen pracovníci, ale aj technické vybavenie AB-krtkovania je na úrovni.

odtok vody z umývadla

Moderné technológie používané na čistenie potrubí sa postarajú o skvelý výsledok, ktorý bude dosiahnutý v krátkom časovom úseku. AB-krtkovanie Vám prečistí potrubie vysokotlakovým čistením alebo elektromechanickým čistením. Obe metódy majú svoje výhody a záleží len na charaktere problému, ktorý spôsob bude použitý vo Vašom prípade. Služby AB-krtkovania si môžete objednať na telefónnom čísle 0940 367 897, a to kedykoľvek. Nemusíte sa obávať doplatkov za dopravu na miesto Vášho bydliska a ani iných, skrytých poplatkov. Slušné jednanie a profesionálne poskytované služby s výborným výsledkom sú hlavnou prioritou spoločnosti AB-krtkovanie.