Každá budova má nejaký ten štýl a ráz. Rôzne druhy architektúry volia rôzne tvary, rôzne detaily a aj rôzne druhy zábradlia. Moderné zábradlia nemusia byť komplikované. Moderné zábradlie môže byť aj veľmi jednoduché a minimalistické a predsa vyzerať skvelo a štýlovo. I keď by sa zdalo, že zábradlie je určené v prvom rade najmä na plnenie bezpečnostnej funkcie na balkóne a terase, čo aj v skutočnosti naozaj je, množstvo architektov a dizajnérov ho využíva práve ako dizajnový detail na budove alebo dome.

balkon a zabradlie

Materiálov, ktoré sa dnes za účelom zábradlia používajú je naozaj viacero. Veľmi populárne a obľúbené je antikorové zábradlie, ktorého výnimočné vlastnosti sú dlhá životnosť, ľahká údržba a žiadna nutnosť povrchovej úpravy. Okrem toho sa v moderných stavbách vo veľkom používa aj sklenené zábradlie. Sklenené zábradlie sa často kombinuje práve s nerezovým a vznikajú unikátne dizajnové prevedenia. Sklo, ktoré sa na zábradlie v renomovaných stavebných firmách používa, je pevné a odolné. Nemusíte sa báť, že sa hneď a ľahko poškodí. Navyše môže mať rôzne spôsoby povrchovej úpravy. Môžete mať sklo číre, ale i pieskované alebo matné. Možnosť preniesť na sklo rôzne vzory pieskovaním alebo potlačou prináša ďalšie veľké variácie, čo sa týka dizajnu.

zabradlie

Keď by ste chceli vedieť viac alebo zistiť zabradlie na balkon cenu, obráťte sa na profesionálnu firmu, akou je napríklad LMmont. Či už staviate rodinný dom, alebo chcete postaviť celú budovu, nájsť efektívne, kvalitné a dizajnové riešenia môžete len so spoľahlivými partnermi z praxe.Sklenené zábradlie s nerezovým zábradlím potrebujú kvalitné materiály a profesionálnu montáž, aby boli naozaj upevnené a ukotvené poriadne a ich životnosť tak bola dlhá. Tak, aby váš balkón alebo terasa boli nakoniec naozaj krásne, štýlové a moderné a robili radosť vám i celému okoliu.