Ak vás ako prvá vec napadla, že to nie je pre vás, tak sa mýlite. Masáž prostaty je vhodná v akomkoľvek veku, a určená pre každého muža. Na koniec, to môže byť aj pekná chvíľa a vy, môžete zažiť niečo naozaj vzrušujúce. Ak si článok zatiaľ nezískal vašu pozornosť, tak odkryjem tajomstvo hneď na začiatok. Masáž prostaty môže napomôcť sexuálnemu životu. A pýtate sa ako? Jednoducho, prostata má za úlohu udržiavať pohyb spermií, a jej masáž, by vám dokázala zintenzívniť vaše vyvrcholenie, ktoré by ste si rozhodne užili. Masáž prostaty nie je žiadna erotická činnosť (aj keď ak ste s partnerkou, môžete si vymyslieť vlastné pravidlá), je to klasická liečebná procedúra, ktorá pomáha na správne fungovanie prostaty.

prst v rukavici

Napomáha erekcii, zlepšenie sexuálnej činnosti a slúži ako prevencia proti zápalom. Určite by ste nechceli zažiť zápal prostaty. Ak sa vám ale prihodí, doktor vám vie podať ako prvú pomoc masírovanie prostaty. Masírovanie prostaty je bezpečná činnosť, no neodporúča sa to praktikovať neskúseným ľuďom. Je samozrejmé, že ak by ste chceli vykonávať masáž prostaty, mali by ste mať pri sebe (ak chcete) rukavice.

ako správne masírovať prostatu

Taktiež lubrikačný gél a poznať anatómiu, aby ste vedeli, kde presne sa prostata nachádza. Dôležité je začínať pomaly, masírovať análny otvor, kým si nezvykne, a jemne stimulovať prostatu. Rozhodne budete cítiť, kedy je masírovanie prostaty správne. Ak by ste cítili tlak, nevoľnosť, alebo bolesť, tak je masáž vykonávaná zle a nemalo by sa v nej naďalej pokračovať. A na záver, masáž prostaty magictantra.sk nie je nič, za čo by ste sa mali hanbiť. Je to príjemná aktivita, ktorá vám pomôže zlepšiť váš stav a na koniec sa vám bude ešte aj páčiť. Preto sa nemusíte ničoho báť, a ak rád objavujete nové veci, masírovanie prostaty si zamilujete a hlavne prídete na iné myšlienky.