Zabudnite na starosti spojené s varením a zverte svoje obedné stravovanie doma či v práci do rúk profesionálom. Vychutnávajte si každý deň skvelé, chutné a vyvážené obedové denné menu z reštaurácie Gurmánsky dvor u Oravca v bratislavskom Ružinove. Navyše s možnosťou donášky až priamo k vašim dverám v rámci celej mestskej časti.

mäso s prílohou

Každý deň na vás čaká výber dvoch chutných polievok, troch hlavných chodov a niekoľkých rýchlych jedál, ktoré sú v stálej týždennej ponuke. Tešiť sa môžete na bohaté možnosti tradičných slovenských, no i menej tradičných jedál. To všetko za priaznivú cenu, v špičkovej kvalite. Každý deň na vás v ponuke čakajú dve chutné polievky, jedna z nich vždy tradičný vývar-slepačí, hovädzí či zeleninový. V sekcii hlavných jedál na vás čakajú tri výborné variácie, z ktorých si určite vyberiete. Nájdu sa tu ako tradičné, tak aj menej tradičné jedlá. V ponuke nájdete napríklad furmanské halušky s klobáskou, kuracie prsia zapekané s Mozzarellou a paradajkami, bravčový rezeň v pivnom cestíčku či hovädzí stroganov. Na svoje si prídu aj milovníci sladkého. Pochutnať si môžete napríklad na palacinkách s ovocím či slivkových pečených buchtách. V ponuke sa však nájdu aj špeciality ako napríklad cviklové rizoto s balkánskym syrom, kurací Cordon Bleau či kuracia kapsa s bryndzou a slaninkou.

mäso na špajli

Ak vás neosloví nič z dennej ponuky, nezúfajte. Každý týždeň je pre vás pripravený výber niekoľkých jedál, ktoré v lístku nájdete počas celého týždňa. Sú to jedlá ako napríklad grilovaný plesnivý syr, kurací či bravčový rezeň, no aj obľúbený vyprážaný syr. Ceny denného menu vrátane polievky sa pohybujú od 6,20 do 6,90. Cena špeciálneho menu aj s polievkou je od 6,50 do 7,90 eur. Neváhajte a vyskúšajte aj vy chutné obedové menu Bratislava z reštaurácie Gurmánsky dvor a nechajte si svoje jedlo priviezť domov či do práce za výhodnú cenu.