Je vaša kanalizácia poškodená a neviete, na koho sa máte obrátiť kvôli oprave, ktorá bude vykonaná odborne a precízne? Máme pre vás skvelý tip. Hovoríme o firme AB-Krtkovanie, ktorá disponuje skúsenými zamestnancami, ktorí si hravo poradia s opravou aj práve vašej kanalizácie. Ako už z názvu tejto firmy vyplýva, majú bohaté skúsenosti aj s krtkovaním potrubia. Ak neviete, čo táto služba so zaujímavým pomenovaním obnáša, radi vám to priblížime. Krtkovanie je proces, počas ktorého sa z potrubia odstraňujú rôzne nečistoty, usadeniny a prerážajú sa upchaté miesta. Elektromechanické krtkovanie má veľkú výhodu v tom, že tento proces je ekologický.

inštalatér

Nepoužívajú sa pri ňom nijaké agresívne chemikálie, ale nečistoty sú odstraňované mechanicky. Krtkovať môžete naozaj rôzne potrubia, úzke, široké, dažďové zvody, kanalizačné potrubie a podobne. Nehrozí počas neho vyplavenie splaškov, ktoré býva naozaj veľmi nepríjemné. Aby nedochádzalo k upchatiu, alebo dokonca k poškodeniu potrubí, je nevyhnutné, aby sme sa o naše potrubie pravidelne starali. Na pravidelnú údržbu je najvhodnejšie vysokotlakové čistenie potrubí. Veľmi vysoký tlak vody bez problémov odstráni nečistoty usadené na stenách potrubia, pričom je vyčistený dlhý úsek potrubia naraz. Vďaka vysokotlakovému čisteniu potrubia bude vaše potrubie perfektne čisté rýchlo a jednoducho.

opravár

Firma AB-Krtkovanie vykonáva svoju prácu zodpovedne a s profesionálnym prístupom ku každému jednému klientovi. Neváhajte požiadať o opravu kanalizácie Ab-krtkovanie a o ich ďalšie služby kedykoľvek, pretože sú vám k dispozícii nonstop. Firmu AB-Krtkovanie môžete kontaktovať telefonicky na čísle +421 940 367 897 alebo na čísle +421 904 974 967. Rovnako môžete využiť jednoduchý kontaktný formulár, ktorý je pre vás dostupný na webovej stránke www.ab-krtkovanie.sk. Dajte vaše potrubie do poriadku za pomoci odborníkov, ktorí svoje služby vykonávajú za tie najlepšie ceny.