Celý svet je v pohybe, dajte do pohybu aj vy vašu firmu! Či už máte kamenný obchod, nejakú tu väčšiu prevádzku, sieť reštaurácií alebo len malý internetový obchod, bez našich plastových obalov a prepraviek sa jednoducho nezaobídete. Pýtate sa prečo? Jednoducho, každá prevádzka či obchod potrebuje mať veci usporiadane a uložené tak, aby boli ľahko dostupné, a aby sa dalo s nimi ľahko manipulovať. To je kúzlo úspešných. Preto každá lepšia firma siahne po plastových boxoch, prepravkách či iných nádobách, aby usporiadala svoje produkty a ľahko sa v nich orientovala.

přepravvky

Existuje veľké množstvo firiem, ktoré ponúkajú prepravky, boxy, a iné plastové príslušenstvo. No najúspešnejší si vyberú PK Group. Firma PK Group sa zaoberá predajom prepravných a manipulačných obalov a vozíkov pre rôzne typy priemyslu. Vyrábame tiež kvalitné vozíky pre všetky typy prepraviek pre ich ľahšiu manipuláciu. Prevezte si veci tam kam potrebujete, buďte vždy pripravení kamkoľvek presunúť svoj tovar. Manipulácia s výrobkami nikdy nebola jednoduchšia za pomoci vozíkov od firmy PK Group. Firma PK Group spolupracuje s mnohými veľkými firmami a prevádzkami.

koliesko

Patrite medzi nich aj vy a určite svoje rozhodnutie neoľutuje! Stačí si vybrať to, čo potrebujete a zaslať nám online kontaktný formulár s vašou objednávkou. My sa postaráme o to, aby ste váš tovar mali rýchlo na svojom mieste. V prípade, že sa rozhodnete zhotoviť si svoj vozík sami, alebo potrebujete zrenovovať svoj starý vozík, v ponuke máme aj veľký výber transportných priemyselných kolies. Už si stačí len vybrať ten správny typ, objednať ich u nás a postiť sa do práce. Výber kolies nájdete na našej stránke https://www.pkgroup.sk/transportne-priemyselne-kolieska/. Na stránke nájdete taktiež spôsob platby a doručenia. Ak máte akékoľvek otázky ohľadne výberu z našich produktov, neváhajte nás kontaktovať. Náš ochotný a vyškolený personál vám rád pomôže vo výbere a odborne vám poradí pri vašom probléme.