Hľadáš ideálny darček na Vianoce pre svojich blízkych ? Alebo si chceš kúpiť nové oblečenie do svojho šatníka a máš špecifický štýl obliekania ? Všetko, čo potrebuješ nájdeš na Big Star. Tak neváhaj a kúp si naše mikiny ve vypredaji ve zľave až 30%, v ktorých ti bude teplo aj v studených zimných dňoch. Neváhaj, pretože túto zľavu nestihneš. Doprava je len 1€ a ak nakúpiš za 30€ a viac, tak máš dopravu zdarma, ak nakúpiš v hodnote 50€ a viac, tak dostaneš navyše aj darček úplne zadarmo, ktorý ťa určite poteší alebo poteší kamoša, rodinu, ktorým ho podaruješ.

dámská mikina

Máme mikiny pre ženy, deti aj pre mužov. Stačí si vybrať farbu a motív podľa svojho štýlu a po pár kliknutiach a chvíľky čakania hu máš doma bez toho, aby si musel opustiť pohodlie a teplo svojho domova a ísť niekde do mesta a trčať v zápche. Toto všetko za teba urobí Big Star. Keď otvoríš našu stánku, tak uvidíš sekcie, zoradenie produktov a veľmi obľúbené a používané filtre, ktoré ti pomôžu pri vyberaní nových mikín a naše číslo a email, na ktorom ti veľmi radi poradíme či už ohľadom reklamácie alebo oblečenia takže sa môžeš kľudne na čokoľvek spýtať.

mikina s kapucí

Naše produkty sa snažíme vyrábať čo najkvalitnejšie a šetrne k nášmu životnému prostrediu, navyše sú veľmi pohodlne spracované a veľmi dobre vyzerajúce. Na výber sú mikiny s kapucňou, mikiny s kapucňou a zipsom a mikiny bez kapucne, s motívom alebo bez motívu, rôzne farebné kombinácie atď. Na výber je toho naozaj veľmi veľa. Po objednávke, ťa budeme o všetkom informovať, pošleme ti faktúru, číslo balíčka a ty budeš v mobile len sledovať, kde sa tvoj balíček nachádza. Ak chceš vidieť novinky, fotografie s oblečením, alebo zľavy na našom e-shope, môžeš nás tiež sledovať na našom Facebooku, Instagrame či YouTube. Tu sa môžete pozrieť na novinky, ktoré letia svetom a zaobstarať si nejaký ten kúsok pre seba.