V dnešnej dobe zábradlie nemusí byť drevené. Moderný antikor nám poskytuje výhody, o ktorých ste doteraz ani netušili. Množstvo ľudí si na svoju nehnuteľnosť aplikovalo drevené zábradlie, v prípade bytov bolo klasickým zábradlím železné. Moderným prevedením zábradlia v dnešnej dobe je zábradlie nerezové. Nerezové zábradlie poskytuje veľké množstvo výhod, ktoré oceníte nielen v interiéri, ale najmä v exteriéri. V prvom rade je nerezové zábradlie úplne bez údržbové. Úvodná úprava nerezového zábradlia v podobe ochranného náteru vám zabezpečí dlhoročné využívanie nerezového zábradlia bez akýchkoľvek zmien na štruktúre či farbe. A to aj v prípade, že máte zábradlie v exteriéri na nechránenom mieste. Priame slnko, silný dážď či sneh nezničia nerezové zábradlie a nepoškodia jeho stavbu. Práve preto je nerez čoraz viac vyhľadávaný na zábradlie do exteriéru.

kvalitné zábradlie

Nerezové zábradlie do interiéru

Nerezové zábradlie krásne ukáže aj na schodisku v interiéri. Je nenápadné, minimalistické a hodí sa do každého dizajnu. Veľmi obľúbené je nerezové zábradlie v kombinácii so sklom. Sklenená výplň či už v zábradlí na balkóne, terase či schodisku dokáže celý interiér presvetliť a dodať mu nádych luxusu. Nerezové zábradlie vyčistíte veľmi jednoducho obyčajnou handrou a nemusíte riešiť opakované nátery.

nerezové zábradlie

Pri jednoduchej konštrukcii sú obľúbené aj takzvané skladané zábradlia. Výrobca vám vyhotoví zábradlie, ktoré si už len poskladáte. V prípade väčších zábradlí je však veľkou výhodou zábradlie na mieru, ktoré máte aj s možnosťou montáže. Nech už si vyberiete akýkoľvek typ zábradlia, určite by to mal byť nerez. Či už hľadiska kvality, ale aj dizajnu je práve nerez aktuálne najžiadanejším materiálom na výrobu zábradlia na balkón či schodisko. Ak riešite otázku zábradlia, navštívte internetovú stránku lmmont.sk, kde nájdete nielen inšpirácie, ale aj cenu nerezového zábradlia do domácnosti.