Dnešné technológie nám ponúkajú mnoho výhod v oblasti svietenia, ale zároveň aj v oblasti úspory elektrickej energie. Na trhu dostanete kúpiť množstvo rôznych LED svietidiel, ktoré sú vysokou úsporné a ktoré sú šetrné voči životnému prostrediu. Či už bežné klasické žiarovky alebo rôzne iné zdroje svetla si môžete zadovážiť na ledprodukt.sk. Moderné bývanie si vyžaduje moderné technológie. Vďaka moderným technológiám si viete zadovážiť osvetlenia mnohých rôznych vzhľadov a taktiež aj funkčnosti. V dnešnej dobe nie je ničím výnimočným napríklad žiarovka na diaľkové ovládanie. Taktiež za zmienku stoja žiarovky s funkciou RGB svietenia a teda žiarovky, pri ktorých si viete regulovať farebnú škálu svietenia.

led žiarovka

Ponorte sa s nami do sveta moderného svietenia a pozrite si naše produkty na ledprodukt.sk. Stále moderné a žiadané sú taktiež žiarovky takzvané,,bodovky,,. Tieto SMD LED žiarovky ledprodukt.sk si viete zakúpiť v rôznych variantoch. Napríklad LED žiarovka GU10 3,5W, SMD 2835 v neutrálnej bielej farbe vám poskytne dostatok svetla, ale zároveň výrazne napomôže v úspore elektrickej energie. Táto žiarovka sa vyznačuje päticou GU10 a životnosťou až do 15000 hodín. Dostanete ju kúpiť za vysoko prijateľnú cenu už od 1 €.

svet príroda

Pre náročnejších máme v ponuke napríklad led žiarovku GU10 6W, DUAL WHITE, ktorá patrí medzi moderné typy osvetlenia. Táto led žiarovka je k dispozícii s diaľkovým ovládačom, vďaka ktorému si môžete zmeniť farbu svietenia v troch základných prevedeniach. Od studenej bielej cez neutrálnu bielu až po teplu bielu. Tieto tri základné farby určite využijete v priebehu celého dňa. Ak už si vyberiete studenú bielu, ktorá je vhodná pri rôznych činnostiach alebo naopak prejdete na teplú bielu, ktorá je zase vhodná pri večernom relaxe a oddychu. Či už tak alebo onak u nás si určite budete vedieť vybrať.