Myslím, že nikto mi nebude odporovať ak poviem, že každý z nás má odlišný vkus a štýl. Pre niekoho môže byť určitý kus oblečenia najlepší z celého šatníka, no niekto druhý by mohol povedať, že by si túto vec na seba nikdy neobliekol. Avšak tieto rozdiely medzi ľuďmi sú presne to, čo nás robí jedinečnými. Predstavte si, aké by to bolo keby sa každému páči to isté. Svet by bol úplne fádny, a taký, nijaký.
    Teraz si však povieme niekoľko typov, s ktorými sa môžeme stretnúť na ulici:

obchod

  1. ZNAČKÁRI

    Nazvala som ich touto prezývkou kvôli tomu, že sú to presne tí ľudia, ktorí si potrpia hlavne na značkové veci. Vidia niekde nejakú falošnú napodobeninu kabelky, alebo tenisiek? Z ich úst sa spustí taká vlna kritiky, ako keby sa mal zrútiť svet. Značka však nikdy nie je to najpodstatnejšie.

  1. POHOĎÁCI

    Toto sú presne tí ľudia, väčšinou osoby mužského pohlavia, ktorým nezáleží na tom, aký je deň, či je sviatok, alebo vhodná doba obliecť si niečo elegantnejšie. Vždy keď ich vidíme majú na sebe tepláky. Na tom nie je nič zlé, treba sa cítiť pohodlne. Niekedy je však potrebné aj vycítiť, či sa to naozaj hodí, alebo nie.

  1. DETI

    Toto je väčšinou ten typ, kedy ani nemusíš už byť dieťa, ale stále ti matka káže, čo si máš obliecť. V druhom prípade to môže byť priateľka, alebo manželka. V podstate nemáš žiadne slovo. Pretože nezáleží na tom, čo povieš, aj tak nebude po tvojom.

  1. ELEGANTNÍ

    Vidíte niekoho s košeľou, niekedy sakom a hodinkami na rukách? V prípade žien s blúzkou, obtiahnutou sukňou a vysokými podpätkami? Tak to je presne ten elegantný typ ľudí. Títo ľudia sa snažia pôsobiť na úrovni, vážne a seriózne. Potrpia si na svojom vzhľade a neoblečú si len tak kadečo.

moda

  1. FANÚŠIKOVIA

    Určite ste už videli na ulici niekoho celého v čiernom, omotaného reťazami a s divnými znakmi, či už na tričku alebo mikine. Metalisti. Tomuto typu taktiež nezáleží, na akú udalosť sa chystajú, ak nemajú na sebe tričko svojej obľúbenej skupiny, ako keby to ani neboli oni. Do tejto kategórie spadajú aj fanúšikovia v dnešnej dobe veľmi moderného drum and bassu. Tí majú na sebe väčšinou tričká, alebo mikiny so znakom štýlu tejto hudby, čiapku alebo klobúk, a tunel v obidvoch ušiach. Avšak nemôžme zabudnúť ani na tých, ktorí sú oddaní rapu. Títo mávajú oblečenú mikinu svojho obľúbeného rapera, tepláky, tenisky a reproduktor v ruke, aby aj všetci naokolo počuli, čo nosia na hrudi.

  1. BASIC

Tak a toto je štýl, ktorí preferuje asi najviac ľudí. Rifle a tričko. Niečo, čím nemôžu nič pokaziť. Väčšinou to býva aj pomiešanie všetkých týchto štýlov, ktoré sme doposiaľ vymenovali.
 
     Našli ste sa aspoň v jednom z nich ? Pamätajte však, že nie je dôležité, čo máte oblečené, ale akí ste. Áno, je to už otrepaná a až priveľmi často používaná fráza, ale je naozaj pravdivá. A ak by ste kedykoľvek počuli narážky na to, čo máte na sebe, absolútne sa tým netrápte. Dôležité je, aby ste sa cítili dobre vy, a aby sa to páčilo vám. Noste, čo len chcete a nezaujímajte sa o názory druhých.