Zmena je vždy prospešná. Prospieva každému človeku, ktorého sa to týka. Hoci sa mu to tak zo začiatku nemusí vidieť, ale naozaj je každá zmena časom prospešná. Aj keď je taká zmena negatívna. Aj v sexuálnej oblasti sú zmeny prospešné. Tá istá poloha do konca života nás baviť určite nebude. Ak si myslíte, že vášho muža áno, tak ste tiež na omyle. Niekde je háčik. Mali by ste zaviesť nejakú zmenu lebo príde s nápadom na zmenu on a možno sa vám nebude až tak páčiť.

pár na prechádzke

Trojka ako liek na stereotyp?

Toto je dosť kontroverzná téma, či sa pustiť do takejto zmeny vo vašej spálni alebo nie. Trojka totižto jednoznačne oživí celý sexuálny život dvoch partnerov. Neexistuje vzťah, kde by táto zmena nepriniesla niečo nové. Dôležité je však si najprv prediskutovať podmienky tejto trojky a až následne ju absolvovať. Prekvapenia v tejto oblasti nie sú veľmi žiadúce, obzvlášť pre ženy. Tie potrebujú viac času na to, aby niečo takéto spracovali. Predsa len deliť sa o svojho muža ešte s jednou ženou nepripadá každej žene hneď zo začiatku atraktívne. Možno jej to príde milšie, ak jej sľúbite, že nabudúce si to vymeníte a bude k vám do trojky prizvaný ďalší muž a nie žena.

žena v posteli

Jednoznačne to však zmenu do vášho vzťahu prinesie. S tým musíte rátať. Často sú ženy potom viac nabudené do ďalších sexuálnych aktivít. Viac než predtým. Zrazu ich sex baví oveľa viac. Možno si v mysliach prehrávajú ten zážitok alebo sa boja toho, že ďalšia žena sa im nasťahuje do spálne zakaždým. Muži sú z tejto skúsenosti viac než rady. Toto je sen každého chlapa mať v posteli dve ženy. Najlepšie také ženy, ktoré sa neboja navzájom dotýkať, bozkávať a venujú sa jeho pýche a orgazmu. Najlepšie viacnásobnému. Také šantenie, ktoré bude trvať celú noc si zapamätajú do konca svojich dní.

Doprajete to aj tomu svojmu mužovi? Doprajete to aj samy sebe?