Chladné obdobie prináša v sebe často aj mierne zhoršenie zdravotného stavu alebo dobré podmienky pre prechladnutia a šírenia rôznych chrípkových ochorení. Jednoducho nejako sa pospája viacero faktorov, ktoré nám znížia imunitu a zvýšia šancu vírusom. Keď príde zima a opäť sa šíria virózy a rôzne „neduhy“, často si človek nie je istý, čo má a či je to covid 19 alebo nie. Predošlé roky nás poučili, že je dobré byť veľmi zodpovedným. Všetkým nám záleží na vlastnom zdravý a aj na zdravý všetkých okolo. Iste chceme včas vedieť, či sme na covid 19 pozitívni alebo nie.

antigenove testovanie

Keďže už sa vonku testuje oveľa menej a treba sa objednávať, možno mnohí radšej uprednostníme samotestovanie, ktoré si môžeme spraviť hneď a kedykoľvek potrebujete aj sami. To sa nám veľmi jednoducho a ľahko podarí s antigénovými testami. Ak chcete, dnes vám dáme dobrý tip, kde si ich môžete objednať. Tieto testy sú veľmi kvalitné a určite vám pomôžu včas covid zachytiť a začať sa liečiť alebo prípadne chrániť aj ostatných.

antigenovy test

Antigénové testy https://www.covidexpert.sk/antigenove-testy/ si môžete objednať online. Sú rýchle a robia sa veľmi jednoducho. Rýchlotesty v prípade potreby zakúpite aj vo väčších množstvách, ak potrebujete. Výhodnejšie balenia si taktiež objednáte online. Určite váš poteší aj celkom rýchle dodanie. Klasické antigénové testy s výterom z nosohltana, ale aj testy zo slín, sú v Covidexpert.sk na výber.

Prevenciu, ani detegovanie šírenia covidu, netreba vôbec podceňovať. V mnohých prípadoch sa ešte stále stane, že je priebeh ochorenia veľmi nepríjemný až ťažší a možno by sa tomu dalo predchádzať práve samotestovaním alebo testovaním napríklad aj spomínanými antigénovými rýchlotestami, kde máte výsledok do 15 – 20 minút.. Už to nie je povinnosť, ale dobrovoľná voľba, ktorú vieme využiť v prospech svojho zdravia a zdravia ostatných.