K zrelaxovaniu, načerpaniu čerstvých síl a získaniu nových zážitkov v našom hlavnom meste existuje niekoľko príjemných služieb, no medzi tie najzaujímavejšie môžeme zaradiť tantrické masáže. Pokiaľ ste s ich charakteristikou aspoň všeobecne oboznámení, tak viete, že ich praktizovanie si vyžaduje uvoľňujúce a čisté prostredie, takisto špecifické techniky vyškolených masérok. A to je len časť z dôvodov, Prečo skúsiť Tantra spa Bratislava.Masážny gél, žltá deka.jpg

  • Komfortne pôsobí takisto bohatý výber z rôznych originálnych techník, kedy je klasická tantra masáž iba základom a doporučenou voľbou pre začiatočníkov.

Masážny tantra salón v Bratislave poskytuje zaujímavú ponuku, ktorá tak okrem „klasiky“ zahŕňa napríklad body massage (masáž telom), pričom výnimku netvorí ani vzájomná body massage.
Tantrická masáž spravidla nie je určená len pre mužských návštevníkov, je takisto vhodná pre zamilované páry, o čom svedčí tiež možnosť skúsiť tantrickú masáž pre zamilované páry alebo double special massage.
Čerešničkou na torte a akýmsi vyšším levelom (pre skúsenejších) sú praktiky, ktoré poskytuje rain mutual, tantrická masáž special alebo senzuálne masáže či masáž prostaty.Erotická silueta žena, oranžové pozadie.jpg
Pár zaujímavostí o tantrickej masáži a jej pozitívnych účinkoch
Podstatou, respektíve očakávaným výsledkom je v skratkenačerpanie čerstvej životnej energie. A tá úzko súvisí aj s našou sexualitou. Po kvalitne prevedenej tantra massage bude človek nabitý novou silou, zvýši sa mu sexuálny apetít, zručnosť a výkonnosť aj v tejto oblasti. Okrem toho napomáha k stimulácii zdravého krvného tlaku a k zdravému dýchaniu.
Zmyselné dotyky praktizované pri tantrickej masáži v tele prebúdzajú ubúdajúcu energiu a životnú silu. Okrem toho dokážu uvoľniť rôzne bloky (aj tie psychické) a obohatiť nás o nové poznania. Takisto otvárajú cestu ku kvalitnejšiemu pochopeniu významu ľudskej sexuality (bez pohlavného styku).