Ja napríklad neznášam povýšenosť. Vid v rodine máme takého des tento dotyčný má malého vnuka dobre že začína chodiť má rok a 15 mesiacov už by asi mal podľa nich aj rozprávať po anglicky už čo by bol Albert E. fyzik choré jeho mama že môj múdry chlapček ešte nepreskákala som špeciálna pedagogička viem to posúdiť že to dieťa nevyzerá normálne celkom ako keby tam boli slabé autistické prvky. Aj keď chlapček  je pekný no uvidí sa a tiež známeho dcéra bola ako dieťa dosť problémové na ZŠ aj pätky boli aj štvorky ale zaiste cez konexie sa dostala cez to odrazu je naj múdrejšia na svete vraj BYFLOŠKA mňa nikto neklame choré pokiaľ neuvidím vysvedčenie neuverím. Ja vám poviem ja by som v živote dieťa ani keby bolo aké múdre nedala na jazykovú školu aby malo všetko učivo v jazyku napríklad angličtinu alebo aj bratranec dcéra je na jazykovej ZŠ tretí ročník všetko v nemčine choré.

spoločnosť na vážkach

Chúdence deti žiadne detstvo tlačia do nich ako to suda kapustu ja ako psychológ odporúčam na normálnu ZŠ ani na Gymnáziu by som nedala svoje dieťa na klasickú SŠ kde majú odbor či už Kuchár či kozmetička alebo nejaký umelecký odbor. Až potom po štyroch rokoch a maturite by som dala dieťa keby jej išla škola tak ďalej na vysokú školu. My ako spoločnosť sme ako zver každý si mysli o sebe bohviečo že sú naj naj. krásny, múdri, bohatí choré nikto nie sme dokonalí!! A už spoločnosť vôbec samá nenávisť , povýšenosť každí na vás zazerá ako keby ste spadla z oblakov málokto je solídny asi troch ľudí by som našla. Ľudia si myslia že sú sama dokonalosť. Mali by sme si preštudovať staré materiály ako sa správať voči sebe.

namyslená spoločnosť

Minule tu bol mamin švagor ako šibnutý stál na chodbe choré psychicky chorý človek to je povaha pre bohov ja ho nemusím ale človek musí sa odpútať od blbých ľudí jednoducho si to nevšímať inak by vám preskočilo. Už nemám času ako hus klasu musím sa pripraviť idem pomáhať maturantom . Nie im čo závidieť majú toho až až. Ešte pár riadkov ako pisár či mních ktorý študoval veľa knižiek. Som prepojená online na maturitách písomných ale nedá sa bohvieako pomáhať len tak tak nemôžu mať ani mobile zapnuté aj mi fotili otázky. Ale dali to napísali moji študenti som v mysli pri nich celý deň . Pôjdem do obchodu potom variť neviem ako vy tak ak varíte tak vám prajem dobrú chuť k obedu ja budem robiť NIZKOHISTAMIOVE RIZOTO nakoľko mám chronický zápal pankreas a žlčník a histamín je to na figu.