Mnohé spoločnosti pár rokov po svojom vzniku zanikne alebo sa dostane do ťažkostí, no to nie je prípad spoločnosti SEGUM, ktorá sa zameriava na výrobu matracov a postelí spolu s príslušenstvom k nim. Zdravotné a ortopedicky vyhovujúce matrace sú ich pýchou, pretože ich vyrábajú z prírodných materiálov a začali s tým ako prví na Slovensku. Začiatky výroby boli náročné, ale po úvodných lacnejších kolekciách sa začali orientovať aj na luxusnejšie a na mieru vyrábané postele či matrace. Tie sa rokmi prispôsobovali požiadavkám zákazníkov a dnes preferujú hlavne hrubé typy, pretože im matrace poskytujú celkom iný komfort počas spánku. Dosiahnu určitú vyhovujúcu výšku, ktorá je príjemná na pokojný spánok.

Pohodlná poloha pri spánku

Základ ich výroby tvoria drahé matrace, ktoré vyrábajú vo veľkých sériách, čím dokážu ušetriť náklady, a tak môžu zákazníkom dodať luxusné výrobky na prijateľné ceny. Tie si strážia aj pri vývoji nových typov matracov, aby mali pre zákazníkov v ponuke vždy len to najkvalitnejšie. Všetky si môžu spotrebitelia pozrieť aj v podnikových predajniach, ktoré vznikli so zámerom priblížiť svoje produkty zákazníkom čo najlepšie, aby si ich mohli vyskúšať aj na vlastnej koži.

Hrubé matrace dnes majú prednosť

V sortimente majú ortopedické matrace v type sendvičové a pružinové, ktoré sa potom rozdeľujú na taštičkové a Bonell pružinové matrace. Rozdiel je ortopedickom efekte matraca. Pri nákupe ich produktov sa nemusia obávať ani ľudia, ktorí trpia alergiami, pretože na výrobu používajú antibakteriálnu švajčiarsku penu SANITIZED s certifikátom na antibakteriálne vlastnosti. Dobré a korektné vzťahy s výrobcami potrebných materiálov na kvalitatívnej úrovni dávajú spotrebiteľom záruku nákupu iba kvalitných výrobkov. Kvôli zabezpečeniu zdravého spánku je vhodné venovať sa výberu postele a matracu dostatok času, prípadne konzultovať svoj výber s odborníkom, ktorý má informácie o výrobku a môže vám pomôcť vybrať ten najvhodnejší práve pre vás.