Led pásy sú použiteľné v domácnosti, kde sa môžu prilepiť na vhodné miesto, keďže majú samolepiacu časť. Sú cenovo výhodnejšie v porovnaní s LED žiarovkami. LED pásy sa môžu skracovať alebo predlžovať do ľubovoľných dĺžok svetelného zdroja. Použitím LED pásov môžete osvetliť rôzne časti vášho príbytku. Môžete ich umiestniť na rôzne časti nábytku. Led pásmi si vytvoríte krásne domáce prostredie, v ktorom sa budete cítiť príjemne.

Led pásy Ledprodukt sú vhodné na vnútorné, ale aj vonkajšie použitie. Osvetlite si kuchynskú linku, pracovný stôl, poličku, akvárium a podobne. Možnostiam sa medze nekladú. Zapojte svoju fantáziu, tvorivosť a hravosť a tešte sa z variácií, ktoré vytvoríte. Oživte si svoje večere o toto nádherné osvetlenie, ktoré dodá vášmu domovu ten správny šmrnc.

LED pásik

Led pásy je možné skracovať nožnicami na označenom mieste. K zapojeniu LED pásov nám slúžia konektory, ktoré sa používajú pri vytváraní potrebnej dĺžky pásov, pri predlžovaní a napájaní. Pre efektívne použitie LED pásov je potrebný napájací zdroj. Vyberte si LED pásy s krytím, ktoré sú vodotesné alebo bez krytia. Ďalším rozhodujúcim faktorom pri výbere je výkon LED pásov, ktorý určuje intenzitu poskytnutého svetla, čiže svietivosť.

farebné LED pásy

Možnosťou pri výbere je vybrať si farbu osvetlenia, ktorá vám vyhovuje, s ktorou ladíte, ktorá vám privádza pocity ľahkosti, radosti a pokoja. Po absolvovaní správneho výberu už stačí iba LED pás nalepiť na vami zvolené miesto. Ak vás LED pásy zaujali, sledujte našu webovú stránku, kde sa dozviete ešte viac a navyše si môžete prezrieť naše produkty a vybrať si z našej pestrej škály LED pásov.

Túžite po dekoratívnom osvetlení? Vyberte si z našej ponuky ešte dnes. Využite praktickosť, funkčnosť a estetickú hodnotu LED pásikov, ktoré sú prakticky samolepiace ohybné pásy vyrobené za účelom úsporného dekoratívneho osvetlenia. Predávajú sa spolu s príslušenstvom.