Asi by ste sa mali jednoducho pozrieť na to, čo je podľa vás to najlepšie. Asi by ste sa proste mali zamyslieť nad tým, čo sa vám naozaj páči. A ak je to niečo, čo vidíte neustále, čo pred sebou máte aj vtedy, keď sa vám to možno nezdá, je jasné, že nakoniec to budete vy sami. A niekedy sú to tie najbežnejšie veci, ktoré sú skutočne úžasné. Všetko by malo byť presne také, ako to chcete vidieť vy. Antikorové zábradlie by malo byť niečo, čo sa vám možno bude páčiť. A všetko je však len a len na vás.
zábradlí francouzských okne
Aj keď sú podľa vás veci neuveriteľne krásne a všetko by ste mali vidieť tak, ako sa to zdá len vám. A občas proste musíte urobiť všetko naozaj tak, ako to chcete vidieť vy sami. A hocikedy sa pozeráte na to, čo je pre vás to najlepšie. A keďže občas musíte urobiť niečo najlepšie, mali by ste urobiť veci také, ako sa páči vám. A je niečo, čo sa vám naozaj páči? Asi je to smiešne, ale mali by ste sa proste pozerať hlavne na veci, ktoré sú pre vás skutočne krásne. A všetko by malo byť hlavne o tom, aby ste sa proste len tak tešili. Takže, ako to vidíte? Niektoré veci možno nepredpokladáte, ale aj tak sa stanú, to je proste klasika. A je jasné aj to, že nech sa dejú veci akokoľvek rýchlo a akokoľvek náhle, všetko bude skutočne presne také, ako to chcete vidieť vy sami.
schodiště tvaru slzy
A asi je jasné, že nakoniec bude všetko ozaj presne také, ako si to naplánujete vy sami a aj ako to chcete vidieť. Všetko je však naozaj to najlepšie, no nie? Tak sa nebojte a pochopíte, že budú veci to najlepšie. A niekedy sú predsa len veci také, ako to chcete mať vy sami. A verte tomu, že to pochopíte hneď, keď to budete chcieť chápať. Asi by ste sa proste mali zamyslieť nad tým, čo sa vám páči a čo je naozaj také, ako to chcete vidieť vy sami. A občas sa proste musíte pozerať hlavne na to, čo je pre váš byt to najkrajšie.